|
Видання gazeta.ua повідомляє, що більшість українських школярів не мають власної думки, як стверджує експерт. |
Керівник міжнародної освітньої компанії DEC education Ірина Кузьменко стверджує, що частина українських студентів активно від'їжджає на навчання за кордон.
«Українська система освіти і закордонна відрізняються. Іноземні вузи формують у дитини поняття, що потрібно вміти працювати в команді, стати лідером для неї, - каже Кузьменко. - У нас навчаються 11 років, там 12. Наш атестат не є еквівалентом атестату британської чи німецької школи. У Великобританії спеціально розробили курси для студентів з країн СНД. Протягом року вони вчать профільні предмети. Завдяки цьому ще підтягує мову. Але проходження курсів не дає стовідсоткової гарантії, що при вступі дитину зарахують».
Кращі світові вузи прагнуть, щоб у них навчалися кращі студенти. Навчання побудоване на практиці і командній роботі.
«У нас розумні діти в плані знань, але вони не звикли до такого ритму. За кордоном з першого дня вчать, як управляти командою і як працювати в команді. У більшості українських школярів немає власної думки. Вони не можуть висловлювати і грамотно себе презентувати. Коли вони потрапляють за кордон, у них 3-4 місяці ступор. Це дзвінки з плачем до батьків і постійне: «все я не витримую», - каже керівник відділу середньої та вищої освіти міжнародної освітньої компанії DEC Education Олена Сафронова. |