Новини
Управління
Нормування праці Охорона праці Планування роботи Система контролю Шкільна документація Атестація педпрацівників Робота педради Реформа освіти Освітній менеджмент
Методика
Освітні технології Методичні рекомендації Діагностична робота Стан викладання Навчальні кабінети Методичний кабінет Аналіз уроку Анкетування
Учительська
Календарне планування Поурочне планування Сценарії заходів Майстер-клас Класне керівництво Тести для учителів Педагогічний словник Творчість учителів
Бібліотека
Нормативні документи Навчальні підручники Облік підручників Електронний каталог Сценарії Бланки, форми Актуальні питання
Для батьків
Сім'я і закон Сім'я і виховання Методика виховання Батьки і педагоги Здоров'я дітей Поради психолога Батьківські тести Завдання для батьків
Для учнів
Захист своїх прав Молодь і суспільство Самовиховання Як правильно вчитися? Крилаті вирази Саморозвиток Шкідливі звички Учнівські тести Цікавий Інтернет

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативні документи » МОН України: накази 2017

Про надання грифів Міністерства освіти і науки України навчальній літературі для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів...
[ Викачати з сервера (51.5 Kb) · Скачати дистанційно () ] 07.04.2017, 08:45

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ
04.04.2017                                            № 526

Про надання грифів Міністерства освіти
і науки України навчальній літературі
для спеціальних загальноосвітніх
навчальних закладів для дітей з
особливими освітніми потребами

Відповідно до пункту 1.8. Порядку надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 червня 2008 року № 537, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 липня 2008 року за № 628/15319, з метою реалізації рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 13.03.2017 року (протокол № 2/4-19) «Про надання грифів Міністерства освіти і науки України навчальній літературі для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити перелік навчальної літератури для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами, якій надається гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

Міністр                                                                           Л. М. Гриневич

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
освіти і науки України
04.04.2017 № 526

Перелік
навчальної літератури для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів
для дітей з особливими освітніми потребами, якій надається гриф
«Рекомендовано Міністерством освіти і науки України»

1. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток слухо-зоро-тактильного сприймання мовлення та формування вимови для глухих дітей» для 11-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів (спеціальних та з інклюзивним навчанням), навчально-реабілітаційних центрів (авт. Федоренко О. Ф., Васильєва В. В., Юхимович Л. Ф., Ільченко Е. С).

2. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток слухо-зоро-тактильного сприймання мовлення та формування вимови для глухих дітей» для 6-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів (спеціальних та з інклюзивним навчанням), навчально-реабілітаційних центрів (авт. Федоренко О. Ф., Васильєва В. В., Юхимович Л. Ф., Ільченко Е. С).

3. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток слухового сприймання та формування вимови для дітей зі зниженим слухом» для 6-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів (спеціальних та з інклюзивним навчанням), навчально-реабілітаційних центрів (авт. Федоренко О. Ф., Автомонова І. В., Різоль М. В., Коноваленко М. В.).

4. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток слухового сприймання та формування вимови для дітей зі зниженим слухом» для 11-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів (спеціальних та з інклюзивним навчанням), навчально-реабілітаційних центрів (авт. Федоренко О. Ф., Автомонова І. В., Різоль М. В., Коноваленко М. В.).

5. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом (авт. Форостян О. І., Шеремет Б. Г., Лещій Н. П., Малій В. М.).

6. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей (авт. Форостян О. І., Шеремет Б. Г., Лещій Н. П., Малій В. М.).

7. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом (авт. Форостян О. І., Шеремет Б. Г., Лещій Н. П., Малій В. М.).

8. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей (авт. Форостян О. І., Шеремет Б. Г., Лещій Н. П., Малій В. М.).

9. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Ритміка» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом (авт. Вовченко О. А.).

10. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Ритміка» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей (авт. Вовченко О. А.).

11. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Орієнтування в просторі» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей (авт. Кондратенко С. В., Гошовський В. І.).

12. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Соціально-побутове орієнтування» для 5-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей та дітей зі зниженим зором (авт. Легкий О. М., Якимів О. Р., Галів В.).

13. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура (Ритміка)» для 5-6 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей та дітей зі зниженим зором (авт. Шеремет Б. Г., Начинова О. В., Дашковська А. В., Міхєєва Н. І.).

14. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток мовлення» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей та дітей зі зниженим зором (авт. Христоєва Н. В., Масютіна Л. І., Воробйова М. О., Гудим І. М).

15. Навчально-методичний посібник «Комунікативний тренінг дітей старшого дошкільного віку з системними порушеннями мовлення» (авт. Мартиненко І. В.).

16. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для 5-9 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (авт. Шеремет Б. Г., Сак Т. В., Соколова Г. Б., Маматова 3. Р., Бабяк О. О., Мельниченко М. В.).

17. Програми з корекційно-розвиткової роботи «Соціально-побутове орієнтування» (варіативний модуль «Подорож у життя») для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (авт. Міненко А. В., Грикун А. С).

18. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Корекція розвитку» (базова) для 11-12 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (авт. Чеботарьова О. В., Іоганова Н. А., Топчій Н. Г.).

19. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Корекція розвитку» (базова) для 5-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (авт. Чеботарьова О. В., Іоганова Н. А., Топчій Н. Г.).

20. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток мовлення» для учнів 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів з помірними інтелектуальними порушеннями (авт. Хайларова О. С, Блеч Г. О.).

21. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Корекція розвитку» (розвиток художньо-естетичної діяльності) для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (авт. Гаман Л. М., Чеботарьова О. В.).

22. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Корекція розвитку» (арт-корекція засобами нетрадиційних видів занять) для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (авт. Крисяк Р. Б., Чеботарьова О. В.).

23. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Програма корекційних занять з ЛФК для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (авт. Остапенко Т. В., Авраменко Ю. В., Свистун Г. М.).

24. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Корекція розвитку» (корекція емоційно-вольової сфери) для 5-6 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (авт. Єгорова Г. А.).

25. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Фізика і хімія (в позаурочний час)» для 6-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Дзіядевич Л. Г., Трикоз С. В.).

26. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Географія» (у позаурочний час) для 6-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Мальчевська О. П., Трикоз С. В.).

27. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Ритміка» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (авт. Редько Л. О., Безкоровайна Л. А., Гладченко І. В.).

28. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Театральна логоритміка» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (авт. Папета О. В., Іванченко С. В., Гладченко І. В.).

29. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Ритміка» (барабанотерапія) для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (авт. Сухорукова О., Василевська Л., Гладченко І. В.).

30. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (авт. Бобренко І. В.)

31. «Українська мова» підручник для учнів 4 класу спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (Н 54) (авт. Вашуленко М. С, Дубовик С. Г., Мельничайко О. І.).

32. «Математика» підручник для учнів 4 класу спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (Н 54) (авт. Богданович М. В., Лишенко Г. П.).

33. «Я у світі» підручник для учнів 4 класу спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (Н 54) (авт. Бібік Н. М.).

34. «Трудове навчання. З клас» підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (Н 54.1 - Н 54.2) (авт. Ремажевська В. М., Гранківська І. А.).

35. «Трудове навчання. 4 клас» підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (Н 54.1 - Н 54.2) (авт. Ремажевська В. М, Запотоцька А. Б.).

36. «Українська мова. 4 клас» підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (Н 90) (авт. Кульбіда С. В.).

37. «Літературне читання. 4 клас» підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (Н 90) (Борщевська Л. В.).

38. «Буквар» підручник для учнів підготовчого, 1 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (Н 91) (Гроза Е. П., Литвинова В. В.).

39. «Математика. З клас» підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (Н 91) (Литвинова В. В., Піканова Н. В.).

40. «Українська мова. З клас» підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (Н 91) (авт. Кульбіда С. В., Несен Г. М.).

41. «Буквар» підручник для учнів підготовчого, 1 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (F 70) (авт. Вавіна Л. С).

42. «Основи здоров'я. 1 клас» підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (F 70) (авт. Гладченко І. В.).

43. «Українська мова. З клас» підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (F 70) (авт. Висоцька А. М.).

44. «Трудове навчання. З клас» підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (F 70) (авт. Чеботарьова О. В., Гнатенко B.C.).

45. «Математика. 4 клас» підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (F 70) (авт. Королько Н. І.).

46. «Математика. 10 клас» підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (F 70) (авт. Томенчук Л.С., Хабалюк В.В., Дзюб М.М., Панченко H.H., Скільська Я.М., Дем'янчук Н.П.).

В. о. директора
Державної наукової установи
«Інститут модернізації змісту освіти»                    В. В. Ткаченко

Категорія: МОН України: накази 2017 | Додав: Peter
Переглядів: 617 | Завантажень: 132 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Категорії розділу
Укази Президента [0]
МОН України: накази 2016 [397]
МОН України: листи 2016 [225]
Постанови ВР, КМ України [61]
Інші [3]
МОН України: накази 2017 [117]
Конкурси, олімпіади [0]
МОН України: листи 2017 [31]
МОН України: листи 2018 [0]
МОН України: накази 2018 [0]
Закони України [1]
Пошук
Нові документи
Нові накази МОН
Про внесення змін до Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності
Про внесення змін до Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах...
Про проведення у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Нові листи МОН
Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту»
Про відзначення Дня захисника України
Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»

Новини освіти
Вхід на сайт
Наше опитування
Які матеріали найпотрібніше розміщувати на сайті (вибрати один)?
Всього відповідей: 350
Джерела інформаціїСтатистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0