Новини
Управління
Нормування праці Охорона праці Планування роботи Система контролю Шкільна документація Атестація педпрацівників Робота педради Реформа освіти Освітній менеджмент
Методика
Освітні технології Методичні рекомендації Діагностична робота Стан викладання Навчальні кабінети Методичний кабінет Аналіз уроку Анкетування
Учительська
Календарне планування Поурочне планування Сценарії заходів Майстер-клас Класне керівництво Тести для учителів Педагогічний словник Творчість учителів
Бібліотека
Нормативні документи Навчальні підручники Облік підручників Електронний каталог Сценарії Бланки, форми Актуальні питання
Для батьків
Сім'я і закон Сім'я і виховання Методика виховання Батьки і педагоги Здоров'я дітей Поради психолога Батьківські тести Завдання для батьків
Для учнів
Захист своїх прав Молодь і суспільство Самовиховання Як правильно вчитися? Крилаті вирази Саморозвиток Шкідливі звички Учнівські тести Цікавий Інтернет

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативні документи » МОН України: листи 2017

Про зміни умов та порядку проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017»
[ Викачати з сервера (96.0 Kb) · Скачати дистанційно () ] 05.02.2017, 18:04

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Від 30.01.2017 № 1/9-39

Департаменти (управління) освіти і
науки обласних, Київської міської
державних адміністрацій
Заклади післядипломної
педагогічної освіти

Про зміни умов та порядку
проведення третього (заключного)
туру всеукраїнського конкурсу
«Учитель року - 2017»

Відповідно до рішення центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017» (протокол № 02 від 18.01.2017) змінено формат проведення конкурсного випробування «Майстер-клас» третього (заключного) туру конкурсу.

Просимо забезпечити відеозйомку майстер-класів учасників та розміщення записів в Інтернет-мережі (веб-ресурс учасника, закладу післядипломної педагогічної освіти або загальноосвітнього начального закладу).

Разом з тим звертаємо увагу на зміну електронної адреси конкурсу vchytel_roku@ukr.net

Додаток: умови та порядок проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017» (зі змінами) на 11 арк.

Заступник Міністра                                                     Павло Хобзей

 

Додаток
до листа Міністерства
освіти і науки України
30.01.2017 № 1/9-39

Умови та порядок проведення третього (заключного) туру
всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

(Зі змінами, внесеними згідно з протоколом засідання центрального оргкомітету
всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» № 02 від 18 січня 2017)

1. Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2017» (далі – Конкурс) проводиться на виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638, наказу Міністерства освіти і науки України від 14.06.2016 № 668 у номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта».

2. Участь вчителів у Конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

До участі у третьому (заключному) турі Конкурсу допускаються переможці другого туру, педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів за основним місцем роботи, стаж педагогічної роботи яких не менше 5 років.

3. Відповідні оргкомітети другого туру до 06 березня 2017 року надсилають на поштову адресу Інституту модернізації змісту освіти (вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 36, каб. 317, м. Київ, 03035):

заяву учасника третього (заключного) туру Конкурсу до центрального оргкомітету про участь у Конкурсі, написану власноруч;

згоду учасника третього (заключного) туру Конкурсу на обробку персональних даних (додаток 1);

висновок міського (районного) методичного об’єднання про педагогічну та методичну діяльність учасника третього (заключного) туру Конкурсу (обсяг – до 2 сторінок);

анкету учасника третього (заключного) туру Конкурсу (з особистим підписом) (додаток 2).

4. Учасники третього (заключного) туру Конкурсу до 06 березня 2017 року на електронну адресу Конкурсу (vchytel_roku@ukr.net) надсилають:

інформаційну картку учасника третього (заключного) туру Конкурсу (додаток 3);

портретне фото (формат JPEG, 400х400 пікселів).

5. Третій (заключний) тур Конкурсу проводиться в очній формі у другій половині квітня.

6. Під час відбіркового етапу третього (заключного) туру Конкурсу учасник у довільній формі представляє власний досвід роботи (тривалість – до 10 хв.; можливе використання персонального Інтернет-ресурсу; не оцінюється та не впливає на результат відбіркового етапу).

7. Конкурсні випробування третього (заключного) туру Конкурсу.

7.1. Відбірковий етап:

«Тестування з фахової майстерності» (питання готуються фаховим журі у кількості втричі більшої за кількість питань, передбачених для конкурсного випробування, та обираються шляхом таємного жеребкування; конверт з питаннями відкривається у день проведення тестування), 40 балів;

«Практична робота» (зміст роботи визначається фаховим журі відповідно до специфіки навчального предмета), 40 балів;

«Майстер-клас» (представляється у відеозапису тривалістю до 30 хв. та передбачає проведення співбесіди з учасником до 15 хв.), 20 балів (змінено відповідно до протоколу засідання центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» № 02 від 18 січня 2017).

7.2. Фінальний етап:

«Урок» (теми обираються фаховим журі з усієї чинної навчальної програми відповідного предмета, розподіляються серед учасників шляхом жеребкування), 50 балів;

«Навчальний проект» (проблеми для розроблення технологічних карт навчальних проектів визначаються фаховим журі з урахуванням їх актуальності та значимості й розподіляються серед конкурсантів шляхом жеребкування), 30 балів;

«Експертиза підручника» (фахове журі визначає одну логічно завершену тему), 20 балів.

8. Відеозаписи конкурсних випробувань третього (заключного) туру Конкурсу розміщуються щодня на офіційній сторінці Конкурсу.

9. Голова та члени фахових журі Конкурсу забезпечують секретність завдань конкурсних випробувань до моменту їх оприлюднення.

10. Оцінювання конкурсних випробувань третього (заключного) туру Конкурсу.

10.1. Оцінювання здійснюється за критеріями, затвердженими відповідним фаховим журі.

10.2. Оцінювання здійснюється особисто кожним членом фахового журі, бали вносяться до оціночної відомості відповідного конкурсного випробування, член журі підписує та здає відомість секретарю журі одразу після закінчення кожним конкурсантом відповідного конкурсного випробування.

10.3. Не допускається обговорення членами фахових журі виступів учасників під час проведення та оцінювання конкурсного випробування.

10.4. Зведені відомості кожного конкурсного випробування підписуються головою та секретарем фахового журі, розміщуються щодня на офіційній сторінці Конкурсу у сканованому вигляді.

10.5. Рейтингові листи відбіркового та фінального етапів підписуються головою, секретарем та всіма присутніми членами фахового журі й у сканованому вигляді розміщуються на офіційній сторінці Конкурсу.

11. Для участі у фінальному етапі третього (заключного) туру Конкурсу у кожній номінації визначається 12 конкурсантів, які відповідно до рейтингового листа відбіркового етапу набрали найбільшу кількість балів.

У випадку однакової кількості балів перевага надається тому учаснику, який має вищий бал за конкурсне випробування «Тестування з фахової майстерності».

Бали, набрані учасниками на відбірковому етапі Конкурсу, анулюються.

12. За загальною кількістю балів конкурсних випробувань фінального етапу членами фахового журі у кожній номінації визначається переможець та 2 лауреати, які посіли друге та третє місця.

У випадку однакової кількості балів перевага надається тому учаснику, який має вищий бал за конкурсне випробування «Урок».

13. Рішення фахового журі третього (заключного) туру Конкурсу у відповідній номінації оформляються протоколами, які підписують голова та секретар фахового журі.

14. Підсумки відбіркового та фінального етапів третього (заключного) туру Конкурсу є колегіальним рішенням фахового журі, тому перегляду не підлягають. У разі виникнення конфліктних та суперечливих питань щодо результатів оцінювання конкурсних випробувань роз’яснення учасникам надає голова відповідного фахового журі.

15. Переможці, лауреати та учасники нагороджуються відповідними дипломами, подарунками центрального оргкомітету Конкурсу, а також можуть бути представлені до державних нагород і відомчих заохочувальних відзнак.

Кожний переможець Конкурсу нагороджується грошовою премією у розмірі 5 тис. гривень; лауреати, які посіли друге та третє місця у кожній номінації, – по 3 і 2 тис. гривень відповідно.

16. Громадське спостереження.

16.1. З метою формування незалежного уявлення про хід третього (заключного) туру Конкурсу можлива присутність представників громадських організацій, засобів масової інформації (далі – Спостерігачі).

16.2. Спостерігачі мають попередньо повідомити організаторів та зареєструватися в оргкомітеті відповідної номінації.

16.3. Під час конкурсних випробувань та процесу оцінювання в одному приміщенні можуть бути присутніми не більше двох представників від громадських організацій і двох – від засобів масової інформації.

16.4. Спостерігачі не можуть чинити вплив на перебіг третього (заключного) туру Конкурсу та його результати, перешкоджати проведенню Конкурсу, відволікати учасників та членів фахових журі тощо.

16.5. Висновок про перебіг третього (заключного) туру Конкурсу Спостерігачі мають довести до організаторів у письмовій формі.

16.6. Члени відповідних оргкомітетів та фахових журі третього (заключного) туру Конкурсу сприяють Спостерігачам у здійсненні їхніх повноважень.

Категорія: МОН України: листи 2017 | Додав: Peter
Переглядів: 967 | Завантажень: 224 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Категорії розділу
Укази Президента [0]
МОН України: накази 2016 [397]
МОН України: листи 2016 [225]
Постанови ВР, КМ України [61]
Інші [3]
МОН України: накази 2017 [117]
Конкурси, олімпіади [0]
МОН України: листи 2017 [31]
МОН України: листи 2018 [0]
МОН України: накази 2018 [0]
Закони України [1]
Пошук
Нові документи
Нові накази МОН
Про внесення змін до Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності
Про внесення змін до Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах...
Про проведення у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Нові листи МОН
Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту»
Про відзначення Дня захисника України
Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»

Новини освіти
Вхід на сайт
Наше опитування
Які матеріали найпотрібніше розміщувати на сайті (вибрати один)?
Всього відповідей: 368
Джерела інформаціїСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0