Новини
Управління
Нормування праці Охорона праці Планування роботи Система контролю Шкільна документація Атестація педпрацівників Робота педради Реформа освіти Освітній менеджмент
Методика
Освітні технології Методичні рекомендації Діагностична робота Стан викладання Навчальні кабінети Методичний кабінет Аналіз уроку Анкетування
Учительська
Календарне планування Поурочне планування Сценарії заходів Майстер-клас Класне керівництво Тести для учителів Педагогічний словник Творчість учителів
Бібліотека
Нормативні документи Навчальні підручники Облік підручників Електронний каталог Сценарії Бланки, форми Актуальні питання
Для батьків
Сім'я і закон Сім'я і виховання Методика виховання Батьки і педагоги Здоров'я дітей Поради психолога Батьківські тести Завдання для батьків
Для учнів
Захист своїх прав Молодь і суспільство Самовиховання Як правильно вчитися? Крилаті вирази Саморозвиток Шкідливі звички Учнівські тести Цікавий Інтернет

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативні документи » МОН України: листи 2017

Про замовлення для друку підручників для 9 класу
[ Викачати з сервера (38.0 Kb) · Скачати дистанційно () ] 26.04.2017, 12:50

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Від 21.04.2017 № 1/9-220

Управління (департаменти) освіти
і науки обласних та Київської міської
державних адміністрацій
Загальноосвітні навчальні заклади

Про замовлення для друку
підручників для 9 класу

Міністерство освіти і науки інформує про наступне.

18 квітня Інститут модернізації змісту освіти оприлюднив на офіційному веб-сайті Міністерства, веб-сайті Інституту та в репозитарії навчальних матеріалів протоколи конкурсних комісій конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів стосовно вибору проектів з кожної назви підручника, що оформлені ЗНЗ в репозитарії, які можуть друкуватися за рахунок коштів державного бюджету у 2017 році.

Після схвалення колегією Міністерства 28 квітня та затвердження відповідним наказом переліку підручників, що друкуватимуться за кошти державного бюджету у 2017 році, рекомендуємо загальноосвітнім навчальним закладам, що обрали підручники, які не друкуватимуться за рахунок коштів бюджету, вибрати підручник іншого автора (авторського колективу) із затвердженого переліку та до 10 травня включно зробити попереднє замовлення відповідно до вибору підручників за формою в репозитарії, керуючись методичними матеріалами, розміщеними в репозитарії (додаються).

Замовлення підручників відбувається у такому ж порядку, як і вибір підручників.

Заповнену роздруковану форму з мокрою печаткою надають в районний (міський, об'єднаної територіальної громади) відділ (управління) освіти, другий примірник відправляють листом за адресою: Інститут модернізації змісту освіти, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, кім. 101, м. Київ, 03035.

Керівники закладів несуть персональну відповідальність за замовлення підручників.

Відділи освіти контролюють, щоб всі навчальні заклади своєчасно надали замовлення, узагальнюють його, роздруковують та до 1 травня включно направляють до департаментів (управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій.

Департаменти (управління) освіти і науки контролюють, щоб замовлення надали навчальні заклади обласного підпорядкування та підпорядкування МОН, Мінкультури, Міноборони, які розміщені в адміністративно-територіальній одиниці та перебувають у державній та комунальній власності, а також приватні навчальні заклади, узагальнюють інформацію та за підписом директора департаменту (начальника управління) надають Інституту модернізації змісту освіти до 17 травня включно.

Органи управління освітою не мають права змінювати замовлення загальноосвітніх навчальних закладів.

Заступник Міністра                                                               П. К. Хобзей

 

Додаток до листа МОН
від 21.04.2017 № 1/9-220

Методичні матеріали з визначення потреби у підручниках
для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 781 «Деякі питання забезпечення підручниками та навчальними посібниками студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів та вихованців дошкільних навчальних закладів» замовлення підручників здійснюється за прогнозованою кількістю учнів, яка визначається наступним чином: аналізується контингент учнів на 5-річному інтервалі використання підручника, тобто 8,7,6,5,4 класів поточного року, з них максимальна кількість учнів і буде складати прогнозований контингент.

У разі відсутності в поточному році 8 чи 7 класу прогнозований контингент визначається аналогічно за максимальною кількістю учнів із 6,5,4 класів.

2. Загальноосвітні навчальні заклади з навчанням українською мовою замовляють підручники з Переліку підручників для ЗНЗ з навчанням українською мовою, заклади з навчанням мовами національних меншин -з Переліку підручників для відповідної мови національної меншини.

3. ЗНЗ з навчанням мовами національних меншин підручники, які не перекладаються мовою національної меншини, замовляють з Переліку для ЗНЗ з навчанням українською мовою.

4. Підручники з другої іноземної мови (5-й рік навчання) замовляються за умови наявності другої іноземної мови в робочому навчальному плані ЗНЗ, таким же чином замовляються і підручники з іноземних мов та інших предметів для поглибленого вивчення.

5. У замовленні підручників з трудового навчання кількість підручників окремо для хлопців і дівчат у сумі має дорівнювати прогнозованій кількості учнів.

6. Спеціальні загальноосвітні навчальні заклади для дітей з особливими освітніми потребами, які використовують підручники для ЗНЗ, замовляють підручники лише з предметів, які є в Типових навчальних планах для відповідних нозологій.

7. Загальноосвітні навчальні заклади з навчанням двома (трьома) мовами замовляють підручники відповідними мовами.

8. У разі допущення технічних помилок ЗНЗ мають можливість повторно роздрукувати та направити замовлення у визначений строк.

Категорія: МОН України: листи 2017 | Додав: Peter
Переглядів: 2079 | Завантажень: 281 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 2
avatar
1 uotrschool • 17:36, 04.05.2017
Не могу найти форму.
avatar
0
2 Peter • 18:41, 04.05.2017
Всі матеріали доступні на http://ua.lokando.com/start.php після реєстрації.
avatar
Категорії розділу
Укази Президента [0]
МОН України: накази 2016 [397]
МОН України: листи 2016 [225]
Постанови ВР, КМ України [61]
Інші [3]
МОН України: накази 2017 [117]
Конкурси, олімпіади [0]
МОН України: листи 2017 [31]
МОН України: листи 2018 [0]
МОН України: накази 2018 [0]
Закони України [1]
Пошук
Нові документи
Нові накази МОН
Про внесення змін до Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності
Про внесення змін до Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах...
Про проведення у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Нові листи МОН
Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту»
Про відзначення Дня захисника України
Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»

Новини освіти
Вхід на сайт
Наше опитування
Які матеріали найпотрібніше розміщувати на сайті (вибрати один)?
Всього відповідей: 368
Джерела інформаціїСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0