Новини
Управління
Нормування праці Охорона праці Планування роботи Система контролю Шкільна документація Атестація педпрацівників Робота педради Реформа освіти Освітній менеджмент
Методика
Освітні технології Методичні рекомендації Діагностична робота Стан викладання Навчальні кабінети Методичний кабінет Аналіз уроку Анкетування
Учительська
Календарне планування Поурочне планування Сценарії заходів Майстер-клас Класне керівництво Тести для учителів Педагогічний словник Творчість учителів
Бібліотека
Нормативні документи Навчальні підручники Облік підручників Електронний каталог Сценарії Бланки, форми Актуальні питання
Для батьків
Сім'я і закон Сім'я і виховання Методика виховання Батьки і педагоги Здоров'я дітей Поради психолога Батьківські тести Завдання для батьків
Для учнів
Захист своїх прав Молодь і суспільство Самовиховання Як правильно вчитися? Крилаті вирази Саморозвиток Шкідливі звички Учнівські тести Цікавий Інтернет

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативні документи » МОН України: накази 2016

Про призначення стипендій Президента України учасникам та призерам міжнародних учнівських олімпіад...
[ Викачати з сервера (70.5 Kb) · Скачати дистанційно () ] 12.10.2016, 20:22

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ
06.10.2016                                            № 1204

Про призначення стипендій
Президента України учасникам
та призерам міжнародних учнівських
олімпіад з екології, математики,
хімії, фізики, біології, географії 2016 року

На виконання Указу Президента України від 30 грудня 1998 року № 1419 «Про стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів», постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2008 року № 165 «Деякі питання стипендіального забезпечення» та відповідно до рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 08.09.2016 (протокол № 9/5-19)

НАКАЗУЮ:

1. Призначити стипендії Президента України учасникам та призерам міжнародних учнівських олімпіад з екології, математики, хімії, фізики, біології, географії 2016 року, які продовжують подальшу освіту в Україні, за списком згідно з додатком.

2. Керівникам навчальних закладів, де навчаються стипендіати:

1) забезпечити виплату стипендій Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад 2016 року з 1 вересня 2016 року до 1 вересня 2017 року відповідно до Положення про порядок призначення стипендій Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, затвердженого Указом Президента України від 30 грудня 1998 року № 1419 «Про стипендії Президента України учасникам і призерам міжнародних учнівських олімпіад з базових навчальних предметів»;

2) виплату стипендій здійснювати щомісячно за рахунок коштів бюджету, з якого фінансується навчальний заклад, де навчається стипендіат, у межах відповідних бюджетних призначень.

3. Департаментам освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, яким підпорядковані загальноосвітні навчальні заклади, де навчались та навчаються стипендіати, вжити заходів щодо відзначення вчителів, які підготували призерів міжнародних учнівських олімпіад 2016 року.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

Міністр                                                                           Л. М. Гриневич

 

Додаток
до наказу Міністерства
освіти і науки України
06.10.2016 № 1204

СПИСОК
учасників та призерів міжнародних учнівських олімпіад з екології, математики, інформатики, хімії, фізики, біології, географії 2016 року, яким призначено стипендії Президента України

з/п

Прізвище, ім'я, по батькові, предмет

Загальноосвітні навчальні заклади, де навчалися призери олімпіад

Нагорода, отримана на міжнародній олімпіаді 2016 р. (медаль)

Навчальні заклади, де навчаються учасники олімпіад

1.

Кусяк Василь Андрійович (екологія)

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 імені гетьмана Івана Виговського м. Житомира

золота

Національний медичний університет імені О. О. Богомольця

2.

Подкопаєва Єлизавета Денисівна (екологія)

Львівський технологічний ліцей

золота

Львівський національний університет імені Івана Франка

3.

Ківва Ярослав Сергійович (математика)

Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер» м. Києва

бронзова

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

4.

Нго Нгок Тхай Шон (математика)

Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

бронзова

Комунальний заклад «Харківський фізико-мате­ма­тич­ний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області» (10 клас)

5.

Пушкін Денис Євгенович (математика)

Ліцей «Наукова зміна» м. Києва

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

6.

Сіліна Ольга Ігорівна (математика)

Комунальний заклад «Харківський фізико-ма­тематичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

бронзова

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

7.

Скибицький Нікіта Максимович (математика)

Ліцей № 208 м. Києва

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

8.

Тригуб Антон Володимирович (математика)

Гімназія «Академія» м. Києва

бронзова

Гімназія «Академія» м. Києва (11 клас)

9.

Бугайко Олександр Валентинович (фізика)

Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Броварської міської ради Київської області

бронзова

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

10.

Ніколаєнко Олександр Олексійович (фізика)

Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

срібна

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

11.

Солецький Роман Миколайович (фізика)

Комунальний заклад «Рішельєвський ліцей» Одеської обласної ради

срібна

Комунальний заклад «Рішельєвський ліцей» Одеської обласної ради (11 клас)

12.

Шумаєв Олександр Ігорович (фізика)

Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»

золота

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

13.

Гусак Тетяна Володимирівна (біологія)

Природничо-науковий ліцей № 145 м. Києва

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

14.

Приймак Юрій Віталійович (біологія)

Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Бучанської міської ради Київської області

учасник, Грамота «За високі досягнення

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

15.

Сокольський Тимофій Георгійович (біологія)

Гімназія № 178 м. Києва

бронзова

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

16.

Ганопольський Антон Ігорович (хімія)

Навчально-виховний комплекс «Новопечерська школа» м. Києва

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

17.

Бондаренко Денис Володимирович (хімія)

Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер» м. Києва

срібна

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

18.

Разумков Гліб Олександрович (хімія)

Ліцей № 100 «Поділ» м. Києва

бронзова

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

19.

Козіброда Богдан Юрійович (хімія)

Нововолинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради

бронзова

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

20.

Білобровко Олександр Олегович (географія)

Тернопільська середня школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

учасник

Тернопільська середня школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов (11 клас)

21.

Варварик Костянтин Костянтинович (географія)

Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30

учасник

Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 (11 клас)

22.

Кіпранишин Максим Миколайович (географія)

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Рівненської області

бронзова

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Рівненської області (11 клас)

23.

Торчило Тетяна Вадимівна (географія)

Навчально-виховний комплекс «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 - колегіум» м. Нововолинська Волинської області

учасник

Навчально-виховний комплекс «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 - колегіум» м. Нововолинська Волинської області (11 клас)

В. о. директора Інституту
модернізації змісту освіти                               Ю. І. Завалевський

Директор департаменту загальної
середньої та дошкільної освіти                        Ю. Г. Кононенко

Категорія: МОН України: накази 2016 | Додав: Peter
Переглядів: 705 | Завантажень: 153 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar
Категорії розділу
Укази Президента [0]
МОН України: накази 2016 [397]
МОН України: листи 2016 [225]
Постанови ВР, КМ України [61]
Інші [3]
МОН України: накази 2017 [117]
Конкурси, олімпіади [0]
МОН України: листи 2017 [31]
МОН України: листи 2018 [0]
МОН України: накази 2018 [0]
Закони України [1]
Пошук
Нові документи
Нові накази МОН
Про внесення змін до Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності
Про внесення змін до Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах...
Про проведення у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Нові листи МОН
Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту»
Про відзначення Дня захисника України
Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»

Новини освіти
Вхід на сайт
Наше опитування
Які матеріали найпотрібніше розміщувати на сайті (вибрати один)?
Всього відповідей: 343
Джерела інформації







Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0