Новини
Управління
Нормування праці Охорона праці Планування роботи Система контролю Шкільна документація Атестація педпрацівників Робота педради Реформа освіти Освітній менеджмент
Методика
Освітні технології Методичні рекомендації Діагностична робота Стан викладання Навчальні кабінети Методичний кабінет Аналіз уроку Анкетування
Учительська
Календарне планування Поурочне планування Сценарії заходів Майстер-клас Класне керівництво Тести для учителів Педагогічний словник Творчість учителів
Бібліотека
Нормативні документи Навчальні підручники Облік підручників Електронний каталог Сценарії Бланки, форми Актуальні питання
Для батьків
Сім'я і закон Сім'я і виховання Методика виховання Батьки і педагоги Здоров'я дітей Поради психолога Батьківські тести Завдання для батьків
Для учнів
Захист своїх прав Молодь і суспільство Самовиховання Як правильно вчитися? Крилаті вирази Саморозвиток Шкідливі звички Учнівські тести Цікавий Інтернет

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативні документи » МОН України: листи 2016

Щодо продовження здобуття загальної середньої освіти особами, які проживають на тимчасово окупованій території України
[ Викачати з сервера (33.0 Kb) · Скачати дистанційно () ] 09.02.2016, 06:25

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Від 14.09.2015 № 1/9-436

Органи управління освітою обласних,
міських, районних (районних у містах)
державних адміністрацій
Загальноосвітні навчальні заклади

Щодо продовження здобуття
загальної середньої освіти
особами, які проживають на
тимчасово окупованій
території України

На численні звернення осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України, стосовно можливості продовження здобуття загальної середньої освіти Міністерство на додаток до листа Міністерства від 14.10.2014 № 1/9-535 повідомляє, що учні, які проживають на відповідних територіях, можуть продовжити навчання на контрольованій українською владою території за всіма існуючими формами.

Зважаючи на ситуацію, що несе загрозу життю і здоров'ю дітей, доцільним є їх зарахування саме на екстернатну або дистанційну форму навчання.

Звертаємо увагу, що відповідно до пунктів 2.4. і 2.5. Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19 травня 2008 року № 431, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 3 червня 2008 року за № 498/15189, керівники відповідних навчальних закладів за необхідності можуть приймати рішення про зарахування екстернів на навчання у відповідному навчальному році без обмеження терміну подачі заяв. Крім цього, пунктами 2.1., 4.1. - 4.7. Положення про дистанційну форму навчання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25 квітня 2013 року № 466, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 квітня 2013 р. за № 703/23235, визначено можливість організації навчально-виховного процесу з використанням технологій дистанційного навчання у будь-яких формах навчання, в тому числі екстернатній.

Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 778, визначено, що для зарахування учня до старшої школи загальноосвітнього навчального закладу потрібно надати документ про попередньо здобуту базову загальну середню освіту державного зразка.

У випадку відсутності вказаного документа про освіту чи наявності «документів» про базову загальну середню освіту, виданих терористичними організаціями або окупаційною «владою» анексованої Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, учні можуть бути зарахованими лише до основної школи. Такі учні можуть завершити опанування навчальної програми 9 класу екстерном та в найкоротший термін отримати відповідний документ про освіту і продовжити навчання у 10 класі за обраною формою навчання у тому ж навчальному році.

Також повідомляємо про необхідність забезпечити наявність актуальної інформації на власних офіційних веб-сайтах про загальноосвітні навчальні заклади, у яких запроваджено екстернатну та дистанційну (окремо) форми навчання.

З метою актуалізації цієї ж інформації на веб-сайті Міністерства просимо надати оновлені дані про зазначені вище навчальні заклади на електронну адресу malysheva_mon@ukr.net до 25 вересня 2015 року.

Перший заступник Міністра                                                    І. Р. Совсун

Категорія: МОН України: листи 2016 | Додав: Peter
Переглядів: 452 | Завантажень: 76 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Категорії розділу
Укази Президента [0]
МОН України: накази 2016 [397]
МОН України: листи 2016 [225]
Постанови ВР, КМ України [61]
Інші [3]
МОН України: накази 2017 [117]
Конкурси, олімпіади [0]
МОН України: листи 2017 [31]
МОН України: листи 2018 [0]
МОН України: накази 2018 [0]
Закони України [1]
Пошук
Нові документи
Нові накази МОН
Про внесення змін до Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності
Про внесення змін до Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах...
Про проведення у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Нові листи МОН
Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту»
Про відзначення Дня захисника України
Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»

Новини освіти
Вхід на сайт
Наше опитування
Які матеріали найпотрібніше розміщувати на сайті (вибрати один)?
Всього відповідей: 338
Джерела інформації







Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0