Новини
Управління
Нормування праці Охорона праці Планування роботи Система контролю Шкільна документація Атестація педпрацівників Робота педради Реформа освіти Освітній менеджмент
Методика
Освітні технології Методичні рекомендації Діагностична робота Стан викладання Навчальні кабінети Методичний кабінет Аналіз уроку Анкетування
Учительська
Календарне планування Поурочне планування Сценарії заходів Майстер-клас Класне керівництво Тести для учителів Педагогічний словник Творчість учителів
Бібліотека
Нормативні документи Навчальні підручники Облік підручників Електронний каталог Сценарії Бланки, форми Актуальні питання
Для батьків
Сім'я і закон Сім'я і виховання Методика виховання Батьки і педагоги Здоров'я дітей Поради психолога Батьківські тести Завдання для батьків
Для учнів
Захист своїх прав Молодь і суспільство Самовиховання Як правильно вчитися? Крилаті вирази Саморозвиток Шкідливі звички Учнівські тести Цікавий Інтернет

Каталог файлів

Головна » Файли » Нормативні документи » МОН України: накази 2016

Про підсумки першого (заочного) туру та проведення другого (очного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних ...
[ Викачати з сервера (19.2 Kb) · Скачати дистанційно () ] 22.07.2016, 18:19

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ
20.07.2016                                            № 861

Про підсумки першого (заочного) туру
та проведення другого (очного) туру
3-го етапу Всеукраїнського конкурсу
майстерності педагогічних працівників
позашкільних навчальних закладів
«Джерело творчості» у 2016 році

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 09 червня 2005 р. № 350, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 23 червня 2005 р. за №679/10959, наказу Міністерства освіти і науки України від 14 вересня 2015 р. № 925 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» (зі змінами), враховуючи рішення журі

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1) список переможців першого (заочного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу згідно з додатком 1.

2) список учасників першого (заочного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу згідно з додатком 2.

2. Начальникам управлінь (департаментів) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій:

1) забезпечити участь переможців першого (заочного) туру у другому (очному) турі 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу.

2) відзначити учасників першого (заочного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу.

3. Інституту модернізації змісту освіти (Завалевський Ю. І.), Національному    еколого-натуралістичному    центру    учнівської    молоді (Вербицький В. Б.), Національному центру «Мала академія наук України» (Лісовий О. В.), Українському державному центру позашкільної освіти (Шкура Г. А.) спільно з відділом позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини (Середницька А. Д.) здійснити організаційні заходи щодо проведення у серпні-вересні 2016 року другого (очного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

Міністр                                                                         Л. М. Гриневич

 

Додаток 1
до наказу Міністерства
освіти і науки України
20.07.2016 № 861

Список переможців
першого (заочного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності
педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів
«Джерело творчості»

 

№ з/п

П.І.Б.

Назва закладу

Еколого-натуралістичний напрям

Номінація «Керівник біологічного гуртка»

Дніпропетровська область

1.

Домшина Катерина Михайлівна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних натуралістів Жовтневого району»

Донецька область

2.

Ксенжук Олена Іванівна

Центр позашкільної роботи

Київська область

3.

Якуша Наталія Михайлівна

Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія» міста Бровари

Рівненська область

4.

Дужук Сніжана Андріївна

Комунальний заклад «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради

Сумська область

5.

Гончаренко Анастасія Володимирівна

Комунальний заклад Сумської міської ради - Сумський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Тернопільська область

6.

Шум’як Наталія Романівна

Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Херсонська область

7.

Мудрак Тетяна Олександрівна

Комунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

Чернігівська область

8.

Горбатенко Наталія Василівна

Комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»

Еколого-натуралістичний напрям

Номінація «Керівник екологічного гуртка»

Доненька область

9.

Яковлева Тетяна Григорівна

Краснолиманський міський Центр позашкільної роботи

Рівненська область

10.

Куроченко Ірина Іванівна

Рівненський міський Палац дітей та молоді Рівненської міської ради

Сумська область

11.

Мовенко Ольга Василівна

Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва»

Тернопільська область

12.

Злепко Ліда Богданівна

Чортківський міський комунальний заклад Палац дітей та юнацтва Чортківської міської ради Тернопільської області

Херсонська область

13.

Валікова Олександра Віталіївна

Комунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

Художньо-естетичний напрям

Номінація «Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва»

Донецька область

14.

Куракова Тетяна Василівна

Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості м.Слов'янська»

Запорізька область

15.

Солдатова Ірина Миколаївна

Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району Запорізької міської ради Запорізької області

Київська область

16.

Кучанський Ігор Леонідович

Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості

Кіровоградська область

17.

Гетманець Діна Володимирівна

Центр дитячої та юнацької творчості Долинського району

Львівська область

18.

Кирилова Оксана Володимирівна

Центр дитячої та юнацької творчості Золочівської районної ради

Миколаївська область

19.

Пономаренко Володимир Олексійович

Міська станція юних техніків

Полтавська область

20.

Бакляк Оксана Євгенівна

Сенчанський Будинок дитячої та юнацької творчості Лохвицького району

Рівненська область

21.

Андриїшин Оксана Григорівна

Радивилівський районний Будинок школяра

Тернопільська область

22.

Савюк Надія Юріївна

Комунальний заклад Тернопільської міської ради «Центр творчості дітей та юнацтва»

Харківська область

23.

Кононенко Оксана Юріївна

Харківський Палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради

Херсонська область

24.

Кубарова Ганна Миколаївна

Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради

Хмельницька область

25.

Качковська Наталія Броніславівна

Кам'янець-Подільський Центр дитячої та юнацької творчості Хмельницької області

Черкаська область

26.

Стеблина Ольга Петрівна

Чорнобаївський районний центр дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської районної ради

Чернівецька область

27.

Процюк Ірина Іллівна

Новоселицький Будинок дитячої творчості

Чернігівська область

28.

Тимченко Ірина Василівна

Комунальний позашкільний навчальний заклад Центр творчості дітей та юнацтва Прилуцької міської ради

місто Київ

29.

Ровинська Людмила Володимирівна

Київський Палац дітей та юнацтва

Дослідницько-експериментальний напрям наукового відділення  літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секції «Фольклористика»

Волинська область

30.

Коваль Оксана Миколаївна

Комунальна установа «Волинська обласна Мала академія наук»

Полтавська область

31.

П'яташ Валентина Суфімівна

Лубенський районний центр дитячої та юнацької творчості

Рівненська область

32.

Дибач Тетяна Антонівна

Обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради

Сумська область

33.

Черв'яцова Олена Тимофіївна

Комунальний заклад Путивльської районної ради - районний центр позашкільної роботи

Дослідницько-експериментальний напрям наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секції «Мистецтвознавство»

Волинська область

34.

Остренко Надія Миколаївна

Станція юних техніків Любомльської районної ради

Полтавська область

35.

Тормасінова Ірина Валентинівна

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Комсомольської міської ради

Рівненська область

36.

Юркевич Ірина Тарасівна

Обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради

Харківська область

37.

Ніколаєнко Валентина Олександрівна

Барвінківський Будинок творчості дітей та юнацтва Барвінківської районної ради

Хмельницька область

38.

Ковальчук Майя Петрівна

Комунальний заклад Дунаєвецької районної ради «Будинок творчості школяра»

В. о. директора
Інституту модернізації змісту освіти                     Ю. І. Завалевський

Додаток 2
до наказу Міністерства
освіти і науки України
20.07.2016 № 861

Список учасників
першого (заочного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності
педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів
«Джерело творчості»

№ з/п

П.І.Б.

Назва закладу

Еколого-натуралістичний напрям

Номінація «Керівник біологічного гуртка»

Волинська область

1.

Борсук Наталія Петрівна

Комунальний заклад «Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»

Житомирська область

2.

Соболь Тетяна Георгіївна

Центр позашкільної освіти ім. 0. Разумкова міста Бердичева

Закарпатська область

3.

Шереш Світлана Станіславівна

Виноградівський районний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Запорізька область

4.

Ясінська Наталія Володимирівна

Енергодарський центр туризму, краєзнавства та спорту Енергодарської міської ради

Івано-Франківська область

5,

Люта Зоряна Степанівна

Центр науково-технічної творчості Калуської міської ради

Кіровоградська область

6.

Шевцов Анатолій Олексійович

Центр дитячої та юнацької творчості Олександрійського району

Львівська область

7.

Валах Ірина Ігорівна

Комунальний заклад львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

Одеська область

8.

Бєлова Віта Аркадіївна

Котовська міська станція юних натуралістів

Полтавська область

9.

Ленченко Наталія Михайлівна

Філія Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у Полтавському районі

Хмельницька область

10.

Чумак Ірина Миколаївна

Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

місто Київ

11.

Соляник Олена Вікторівна

Київський Палац дітей та юнацтва

Еколого-натуралістичний напрям

Номінація «Керівник екологічного гуртка»

Волинська область

12.

Скрипка Микола Петрович

Старовижівський Будинок школяра

Дніпропетровська область

13.

Лукаш Ольга Миколаївна

Комунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

Житомирська область

14.

Рощенюк Оксана Анатоліївна

Центр позашкільної освіти ім. 0. Разумкова міста Бердичева

Закарпатська область

15.

Луканинець Наталія Іванівна

Районний центр дитячої та юнацької творчості Мукачівської районної державної адміністрації

Івано-Франківська область

16.

Косило Любов Степанівна

Обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Київська область

17.

Ольбішевська Ірина Анатоліївна

Києво-Святошинський районний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Кіровоградська область

18.

Тимченко Наталія Петрівна

Петрівський районний центр дитячої та юнацької творчості

Львівська область

19.

Опришко Ліліана Юріївна

Стрийська міська станція юних натуралістів

Миколаївська область

20.

Тлуста Любов Миколаївна

Центр позашкільної роботи відділу освіти, молоді та спорту Жовтневої райдержадміністрації

Одеська область

21.

Ковтун Лариса Володимирівна

Березівський районний центр дитячої та юнацької творчості

Полтавська область

22.

Калитка Марина Петрівна

Кобеляцький районний Будинок дитячої та юнацької творчості ім. Миколи Касьяна

Харківська область

23.

Волкодав Олена Олександрівна

Балаклійська станція юних натуралістів Балаклійської районної ради

Хмельницька область

24.

Міхайлиця Інна Валеріївна

Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Черкаська область

25.

Віслобокова Валентина Іллівна

Тальнівський районний Будинок дітей та юнацтва Тальнівської районної ради

Чернівецька область

26.

Балан Наталія Володимирівна

Комунальний заклад «Глибоцький будинок творчості дітей та юнацтва»

Чернігівська область

27.

Солодка Ніна Миколаївна

Комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»

Художньо-естетичний напрям

Номінація «Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва»

Волинська область

28.

Черній Леся Яківна

Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації

Дніпропетровська область

29.

Поджаренко Анна Віталіївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» Дніпропетровської міської ради

Житомирська область

30.

Кравчук Людмила Миколаївна

Центр позашкільної освіти імені О. Разумкова міста Бердичева

Закарпатська область

31.

Кузьма Вікторія Владиславівна

Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Івано-Франківська область

32.

Васильєва Світлана Миколаївна

Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Калуської міської ради

Луганська область

33.

Авчиннікова Олена Володимирівна

Будинок дитячої творчості Кремінської районної ради

Одеська область

34.

Гайдайчук Ірина Дмитрівна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеська станція юних техніків «Аматор»

Сумська область

35.

Юрченко Оксана Миколаївна

Комунальний заклад Сумської обласної ради, обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Дослідницько-експериментальний напрям наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секції «Фольклористика»

Закарпатська область

36.

Кут Любов Миколаївна

Районний Будинок дитячої творчості Міжгірського району

Хмельницька область

37.

Приходько Руслана Вікторівна

Чемеровецький районний Будинок школярів

Дослідницько-експериментальний напрям наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секції «Мистецтвознавство»

Закарпатська область

38.

Варваринець Діана Петрівна

Мукачівський центр позашкільної освіти Мукачівської міської ради

Львівська область

39.

Владичко Ольга Петрівна

Сокальська Мала академія наук учнівської молоді

В. о. директора
Інституту модернізації змісту освіти                     Ю. І. Завалевський

 

Категорія: МОН України: накази 2016 | Додав: Peter
Переглядів: 935 | Завантажень: 121 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar
Категорії розділу
Укази Президента [0]
МОН України: накази 2016 [397]
МОН України: листи 2016 [225]
Постанови ВР, КМ України [61]
Інші [3]
МОН України: накази 2017 [117]
Конкурси, олімпіади [0]
МОН України: листи 2017 [31]
МОН України: листи 2018 [0]
МОН України: накази 2018 [0]
Закони України [1]
Пошук
Нові документи
Нові накази МОН
Про внесення змін до Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності
Про внесення змін до Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах...
Про проведення у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Нові листи МОН
Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту»
Про відзначення Дня захисника України
Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»

Новини освіти
Вхід на сайт
Наше опитування
Які матеріали найпотрібніше розміщувати на сайті (вибрати один)?
Всього відповідей: 343
Джерела інформації







Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0