№ з/п
|
П.І.Б.
|
Назва закладу
|
Еколого-натуралістичний напрям
Номінація «Керівник біологічного гуртка»
|
Волинська область
|
1.
|
Борсук Наталія Петрівна
|
Комунальний заклад «Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»
|
Житомирська область
|
2.
|
Соболь Тетяна Георгіївна
|
Центр позашкільної освіти ім. 0. Разумкова міста Бердичева
|
Закарпатська область
|
3.
|
Шереш Світлана Станіславівна
|
Виноградівський районний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
|
Запорізька область
|
4.
|
Ясінська Наталія Володимирівна
|
Енергодарський центр туризму, краєзнавства та спорту Енергодарської міської ради
|
Івано-Франківська область
|
5,
|
Люта Зоряна Степанівна
|
Центр науково-технічної творчості Калуської міської ради
|
Кіровоградська область
|
6.
|
Шевцов Анатолій Олексійович
|
Центр дитячої та юнацької творчості Олександрійського району
|
Львівська область
|
7.
|
Валах Ірина Ігорівна
|
Комунальний заклад львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»
|
Одеська область
|
8.
|
Бєлова Віта Аркадіївна
|
Котовська міська станція юних натуралістів
|
Полтавська область
|
9.
|
Ленченко Наталія Михайлівна
|
Філія Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у Полтавському районі
|
Хмельницька область
|
10.
|
Чумак Ірина Миколаївна
|
Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді
|
місто Київ
|
11.
|
Соляник Олена Вікторівна
|
Київський Палац дітей та юнацтва
|
Еколого-натуралістичний напрям
Номінація «Керівник екологічного гуртка»
|
Волинська область
|
12.
|
Скрипка Микола Петрович
|
Старовижівський Будинок школяра
|
Дніпропетровська область
|
13.
|
Лукаш Ольга Миколаївна
|
Комунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»
|
Житомирська область
|
14.
|
Рощенюк Оксана Анатоліївна
|
Центр позашкільної освіти ім. 0. Разумкова міста Бердичева
|
Закарпатська область
|
15.
|
Луканинець Наталія Іванівна
|
Районний центр дитячої та юнацької творчості Мукачівської районної державної адміністрації
|
Івано-Франківська область
|
16.
|
Косило Любов Степанівна
|
Обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
|
Київська область
|
17.
|
Ольбішевська Ірина Анатоліївна
|
Києво-Святошинський районний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді
|
Кіровоградська область
|
18.
|
Тимченко Наталія Петрівна
|
Петрівський районний центр дитячої та юнацької творчості
|
Львівська область
|
19.
|
Опришко Ліліана Юріївна
|
Стрийська міська станція юних натуралістів
|
Миколаївська область
|
20.
|
Тлуста Любов Миколаївна
|
Центр позашкільної роботи відділу освіти, молоді та спорту Жовтневої райдержадміністрації
|
Одеська область
|
21.
|
Ковтун Лариса Володимирівна
|
Березівський районний центр дитячої та юнацької творчості
|
Полтавська область
|
22.
|
Калитка Марина Петрівна
|
Кобеляцький районний Будинок дитячої та юнацької творчості ім. Миколи Касьяна
|
Харківська область
|
23.
|
Волкодав Олена Олександрівна
|
Балаклійська станція юних натуралістів Балаклійської районної ради
|
Хмельницька область
|
24.
|
Міхайлиця Інна Валеріївна
|
Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
|
Черкаська область
|
25.
|
Віслобокова Валентина Іллівна
|
Тальнівський районний Будинок дітей та юнацтва Тальнівської районної ради
|
Чернівецька область
|
26.
|
Балан Наталія Володимирівна
|
Комунальний заклад «Глибоцький будинок творчості дітей та юнацтва»
|
Чернігівська область
|
27.
|
Солодка Ніна Миколаївна
|
Комунальний заклад «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»
|
Художньо-естетичний напрям
Номінація «Керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва»
|
Волинська область
|
28.
|
Черній Леся Яківна
|
Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації
|
Дніпропетровська область
|
29.
|
Поджаренко Анна Віталіївна
|
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» Дніпропетровської міської ради
|
Житомирська область
|
30.
|
Кравчук Людмила Миколаївна
|
Центр позашкільної освіти імені О. Разумкова міста Бердичева
|
Закарпатська область
|
31.
|
Кузьма Вікторія Владиславівна
|
Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
|
Івано-Франківська область
|
32.
|
Васильєва Світлана Миколаївна
|
Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Калуської міської ради
|
Луганська область
|
33.
|
Авчиннікова Олена Володимирівна
|
Будинок дитячої творчості Кремінської районної ради
|
Одеська область
|
34.
|
Гайдайчук Ірина Дмитрівна
|
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеська станція юних техніків «Аматор»
|
Сумська область
|
35.
|
Юрченко Оксана Миколаївна
|
Комунальний заклад Сумської обласної ради, обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю
|
Дослідницько-експериментальний напрям наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Секції «Фольклористика»
|
Закарпатська область
|
36.
|
Кут Любов Миколаївна
|
Районний Будинок дитячої творчості Міжгірського району
|
Хмельницька область
|
37.
|
Приходько Руслана Вікторівна
|
Чемеровецький районний Будинок школярів
|
Дослідницько-експериментальний напрям наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Секції «Мистецтвознавство»
|
Закарпатська область
|
38.
|
Варваринець Діана Петрівна
|
Мукачівський центр позашкільної освіти Мукачівської міської ради
|
Львівська область
|
39.
|
Владичко Ольга Петрівна
|
Сокальська Мала академія наук учнівської молоді
|